Giorgio Armani Acqua Di Gio

Parfüm markası olarak dünyada oldukça bilinen ve tanınan bir yere sahip olan Giorgio Armani bir çok parfüm serisinde ciddi satış rakamlarına ulaşmıştır. Giorgio Armani Acqua Di Gio adından da anlaşılacağı üzere su temalı bir kokudur. Doğal, Otantik ve ferah bir esansa sahiptir. Meyve kokuları beğenenler için oldukça tercih gören bir kokuya sahiptir. Ülkemizde de yoğun ilgi gören parfüm genellikle Amerika da uzun sürelerle liderliği elinden bırakmamıştır. En iyi erkek parfümleri olarak bir çok kulanıcıdan  farklı yorumlar gelsede genel itibari ile beğenilen Erkek Parfümleri arasında yerini almış diyebiliriz.

Giorgio Armani Acqua Di Gio Parfüm Notaları Hakkında

Giorgio Armani Acqua Di Gio
Giorgio Armani Acqua Di Gio

Giorgio Armani Acqua Di Gio Tepe Notası: Calabria, Bergamot, Yeşil Mandalina, Portakal Çiçeğidir. Parfümün Kalp Notası: Yasemin Yaprağı, Kaya Gülü ve Dip Notası ise Biberiye, Endonezya Paçulidir. Kadınlar arasında da erkekler üzerinde en çok beğenilen parfümler sıralarında önce gelen parfümlerdendir. Kalıcılık konusunda da orta düzeyde yaz aylarında ve ilkbahar aylarında rahatça kullanabileceğiniz parfümlerdendir.

 Giorgio Armani Acqua Di Gio Hakkında Kullanıcı Deneyimleri

Parfüm hakkında kullanıcı deneyimlerinizi bizlerle paylaşmak istermisiniz. Sayfamızın alt kısmında parfüm hakkında düşüncelerinizi bay ve bayanların görüşlerini beklemekteyiz. Unutmayınızki sizlerin öneri ve parfüm tavsiyeleri ile bir çok kişi ilk defa da olsa yeni bir parfüm deneyimi sizin sayenizde yaşayabilir.Author: Erkek Parfümleri
Bir erkeğin olmazsa olmazı olan büyüleyici kokusu için sayısız parfüm modeli sitemizde bulunmaktadır. En iyi erkek parfümleri listelerimiz sürekli güncellenmekte ve en popüler parfüm ve koku önerileri sizlerle buluşmaktadır. En iyi Erkek Parfümleri için sizlerde hemen katkıda bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın