Dior Homme Intense

Erkeklerde kalıcı parfüm arayışlarında etkili bir çözüm sunan Dior Homme Intense Edp son zamanlarda ülkemizde oldukça yoğun ilgi görmektedir. Dior kalitesinin oldukça yüksek olması ve uzun süre kalıcılığını korumasını sağlayan aromaları nedeni ile öne çıkmaktadır. Erkek ciltleri bayanlara nazaran daha yoğun kokması nedeni ile her ne kadar dünya genelinde Edp tercih edilmiyor olsada yoğun kokular ve gün boyu farkındalık Dior Homme Intense ile oldukça mümkün.

Dior Homme Intense Parfüme Notaları

Dior Parfüm
Dior Parfüm

Parfümün Dip Notası Vetiver, Sedir ağacı, Vanilya ve misk dir. Tepe Notası: Lavanta Kalp Notası İris Çiçeğidir. İlk sıkıldığı andan itibaren yoğun bir koku bulutu ile sizi saran parfüm ilerleyen dakikalarda da kokusundan ciddi bir değişim göstermektedir. Çiçeksi, Odunsu ve Oryantal kokuların bütünlemesini sunmaktadır. İlk sıkıldığı andan itibaren odunsu koku kısa bir süre sonra vanilya kakao kokuları ile hissediliyor. Gün içi kokusu olarak kullanabileceği gibi yoğunluk gece olarak yorumlanmaktadır. En iyi erkek parfümleri sıralamasında kendine her daim yer bulmuş parfümler arasında gösterilmektedir.

François Demachy den Dior Homme Intense

40 yılı aşan bir parfüm serüvenin içinde olan François Demachy uzun zamandır, yaklaşık 15 yıla yaklaşan bir süredir Dior parfümün direktörünü yapmaktadır. Bir çok söyleşisinde Dior parfümün kelimelerle değil duygularla ifade edilebileceğini söylemektedir. Bir söyleşisinde fiyatların yüksekliği sorusu ile karşılaştığında ” Püfüm içinde kullandıkları aromaların ender görülen seçici aromalardan oluştuğu söylemekte” ve bu nedenle fiyatlarda farklılıklar olduğunu belirtmektedir.

Dior Homme Intense Türkiye içinde önemli bir parfüm ve kullanıcı kitlesine sahiptir. Her kesimden farklı kullanıcılar farklı deneyimler yaşadığını belirtsede genel itibari ile beğenilen parfümler arasındadır. Sizlerde alt bölümden kullandığınız parfüm deneyimlerinizi okuyucularla paylaşabilirsiniz.Author: Erkek Parfümleri
Bir erkeğin olmazsa olmazı olan büyüleyici kokusu için sayısız parfüm modeli sitemizde bulunmaktadır. En iyi erkek parfümleri listelerimiz sürekli güncellenmekte ve en popüler parfüm ve koku önerileri sizlerle buluşmaktadır. En iyi Erkek Parfümleri için sizlerde hemen katkıda bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın