Diesel Fuel For Life Erkek Parfümü

Diesel ülkemizde bir çok ürün gurubunda adından söz ettiren bir markadır. Erkek parfümleri içinde yoğun bir hayran kitlesine ve kulanıcı sayısına sahiptir diyebiliriz. Diesel Fuel For Life Erkek Parfümü içinde ortalama görüşler her ne kadar olumlu olmakla beraber beklentilerin çok çok üstünde olmadığıda yorumlanmaktadır. Parfüm yazarı Luca Turin Fuel For Life için modern fujer olarak sınıflandırmış ve beş üzerinden dört yıldız vermiştir.

Diesel Fuel For Life Parfüm Notaları

Parfümün Notaları Anason, Lavanta, Güneş çiçeği diyebiliriz. Odunsu koku seveler için ideal bir koku olabileceğini söyleyebiliriz. Diesel Fuel For Life Erkek Parfümü kalıcılık konusunda ise EDT olmasına rağmen oldukça olumlu dönüşler almaktadır.

Günlük kullanım parfümleri arasında bulunmakta olup temiz  tende istediğiniz sıklıkta kullanıma uygun bir Erkek Parfümüdür. Ülkemizde En iyi erkek parfümleri sıralamasına girerim bilmeyiz ancak beğenenlerin sayısıda hiç azımsanmayacak düzeydedir.Author: Erkek Parfümleri
Bir erkeğin olmazsa olmazı olan büyüleyici kokusu için sayısız parfüm modeli sitemizde bulunmaktadır. En iyi erkek parfümleri listelerimiz sürekli güncellenmekte ve en popüler parfüm ve koku önerileri sizlerle buluşmaktadır. En iyi Erkek Parfümleri için sizlerde hemen katkıda bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın