Carolina Herrera 212 Men

İlk defa 1999 yılında kullanıcısı ile buluşan Carolina Herrera 212 Men için ülkemizde çok seveninin olduğu söylesek yanılmış olmayız. Carolina Herrera markasına ait olan parfüm odunsu koku gurubudan yer almakta olup günlük kullanıma son derece uygun bir erkek parfümüdür. Her ne kadar 212 bin bayan versiyonuda bulunuyor olsa da erkek parfümü kadar başarılı olduğu söylenemez. En iyi erkek parfümleri listemizde yer bulur mu şimdilik bilemiyoruz ama hem şişesinin farklılığı hem 212 adındaki gizem hemde yaydığı koku parfümü oldukça öne çıkarıyor.

Carolina Herrera 212 Men – Erkek Parfümü Notaları

Odunsu, çiçeksi esans gurubunda sınıflandırmakta olan Carolina Herrera 212 Men Greyfurt, Zencefil, Aquatik Harman, sandal ağacı ve Misk notalarına sahiptir. Ferah bir kokuya sahip olan parfüm ortalama olarak herkesin kullanabileceği bir erkek parfümüdür diyebiliriz. Parfüm tanıtımında genelde özgür bir ruh teması işlenmekte olup ferah bir koku sıkça bahsedilmektedir. Parfüm hakkında kullanıcı deneyimlerinizi yorum bölümünden veya Erkek Parfüm Önerileri bölümüden bizlere iletebilir okuyucularımızla hemen paylaşabilirsiniz.Author: Erkek Parfümleri
Bir erkeğin olmazsa olmazı olan büyüleyici kokusu için sayısız parfüm modeli sitemizde bulunmaktadır. En iyi erkek parfümleri listelerimiz sürekli güncellenmekte ve en popüler parfüm ve koku önerileri sizlerle buluşmaktadır. En iyi Erkek Parfümleri için sizlerde hemen katkıda bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın