Bvlgari Aqva Pour Homme

Adından da anlaşılacağı gibi Su-Deniz-Okyanus temalı bir kokudur. İlk çıkışını 2005 yıllarında yapmış olan ürün genelde iyi bir tüketici sayısına ulaştığı söylenebilmektedir. Bvlgari Aqva Pour Homme ülkemizde de yakından takip edilen ve kullanılan parfümler arasındadır. Bir çok kullanıcının ilk sıkışında hissedemediği okyanus kokusunun parfümün devamında etkili olduğu söylenmektedir. Bir çok parfüm şişesinin aksine ayakta duramayan ve bir yere dayamanız gereken şişe yapısı ilede oldukça ilgi çekmektedir. En iyi erkek parfümleri arasında bulunan Bvlgari Aqva Pour Homme Ferah bir koku arayanlara yaz aylarında oldukça farklı hisset yaratacaktır. .

Bvlgari Aqva Pour Homme Notaları

Bvlgari Aqva Pour
Bvlgari Aqva Pour

Bvlgari Aqva Pour Homme Tepe Notası: Mandalina, Küçük Tahıllar – Kalp Notası: Santolina, Posidonia ve Dip Notası: Mineral Amber, Adaçayıdır. Günlük kullanıma son derece uygun olan parfüm fresh ve aromatik kokuların bütünleşmesini sizlere sunuyor. İlk sıkıldığı anda Turunçgiller olasada devamı ve sonrasında sizleri bir okyanus esintisine bırakmaktadır. Ülkemizdeki kullanıcı deneyimlerinin çoğunda olumlu bir yere sahip parfümdür Bvlgari Aqva Pour Homme

Erkek Parfümüne Kadınların İlgisi

Her ne kadar çoğumuz iyi kokmak, farındalık yaramak ve gün boyu kendimizi hissettirmek adına parfüm kullanıyor olsak da Erkekler olarak kadınların ilgisi her zaman ön planda tutmuşuzdur. Bir çok parfümün aksine Bvlgari Aqva Pour Homme için kadınların yorumları oldukça yoğun ve ilgi çekicidir. Bir Erkek parfümü için kadınların oldukça fazla yorum yapması ve fikir beyan etmesi parfümün ne kadar ilgi çekici olduğunu ortaya koymaktadır.

 Author: Erkek Parfümleri
Bir erkeğin olmazsa olmazı olan büyüleyici kokusu için sayısız parfüm modeli sitemizde bulunmaktadır. En iyi erkek parfümleri listelerimiz sürekli güncellenmekte ve en popüler parfüm ve koku önerileri sizlerle buluşmaktadır. En iyi Erkek Parfümleri için sizlerde hemen katkıda bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın